powrót

Szanowne Jury:

Jerzy Kunicki
Dyrektor Kochanowskiego, nauczyciel fizyki, pasjonat informatyki i nowych technologii, erudyta, miłośnik teatru i zapalony narciarz. Aktywnie wspiera inicjatywy kulturalne w naszej szkole. To przede wszystkim dzięki jego przychylności rokrocznie w listopadzie szkoła zmienia się w prawdziwy teatr.

Wojciech Szarowski
Teatrolog, nauczyciel języka polskiego, wiedzy o kulturze, a także wiedzy o teatrze w naszym Liceum. Jest warszawskim animatorem kultury i pedagogiem teatru. Aktywnie uczestniczy w życiu teatralnym Warszawy, zachęcając do tego również swoich wychowanków.

Michał Kasprzak
Poeta, krytyk literacki, studiował polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Sygnatariusz Manifestu Neolingwistycznego, autor tomiku poetyckiego Bo on to zgubi (SDK, Warszawa 2003). Redaktor kwartalnika literacko-społecznego „Wakat” (wakat.sdk.pl). Współredaktor serii poetyckich wydawanych przez SDK. Członek grupy roboczej ds. priorytetu "Czasopisma" przy MKiDN z ramienia Koalicji Czasopism.

Monika Rejtner
Dramaturg i teatrolog. Ukończyła Akademię Teatralną i wydział English, Media & Theatre Studies na Uniwersytecie w Maynooth. Członek Rady Programowej Ogólnopolskiego Przeglądu Monodramu Współczesnego. Pracowała jako kierownik literacki i dyrektor w Teatrze WARSawy a także dramaturg przy spektaklu "Ofiara" w reżyserii Adama Sajnuka. W sierpniu zadebiutowała jako reżyser w Teatrze Studio spektaklem "Tata wiesza się w lesie" Przemysława Pilarskiego. Obecnie pracuje w Teatrze Studio.

Bożena Robakowska-Domagała
Aktorka teatralna, filmowa i serialowa. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Znamy ją z takich seriali jak „Na dobre i na złe” oraz „Złotopolscy”. Prowadzi zajęcia aktorskie w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej.